R

 

Spalio 31 d. Kaune vyko Vietos veiklos grupių 2014-2020 m. sėkmingiausiai įgyvendintų projektų, įgyvendintų per vietos veiklos grupių strategijas, apdovanojimų renginys.

Renginį sveikinimo žodžiu atidarė vidaus reikalų viceministras Arnoldas Abramavičius, kuris pasidžiaugė vietos veiklos grupių iniciatyvomis ir sėkmingai įgyvendintais projektais.

„Aktyvios Vietos veiklos grupės – tai kiekvieno didesnio ar mažesnio Lietuvos miesto neįkainojamas turtas. Jūsų nuoširdi iniciatyva, nuolatinė energija ir lyderystė sutelkti žmones prasmingoms veikloms, padeda gyvenamosioms šalies vietovėms kurti saugią socialinę gerovę, pilietiškumu, pasitikėjimu ir pagalba grįstą bendruomenių gyvenimą. Mus vienija bendras tikslas – efektyviai ir bendromis pastangomis siekti, kad bet kurioje savivaldybėje gyvenantys žmonės jaustųsi reikalingi ir būtų patenkinti savo bendruomene“, – sakė  vidaus reikalų viceministras A. Abramavičius.

Renginio metu iš viso apdovanota 13 projektų, iš skirtingų organizacijų, kurių idėja ir veiklos ekspertų ir atrankos komisijos buvo įvertintos kaip geriausios.

Apdovanojimą nominacijoje ,,Už neįgaliųjų asmenų sociokultūrinio užimtumo skatinimą“ gavo ir Kėdainių rajono paraplegikų asociacija už projekto: „Pagelbėk. Dalyvauk. Savanoriauk!“ veiklas. Projektas įgyvendintas drauge su partneriais: Viešąja įstaiga "Gyvenimo namai sutrikusio intelekto asmenims", Kauno krašto neįgaliųjų sąjunga ir Ukmergės krašto neįgaliųjų sąjunga.

 

398076835 677365761152828 2627047707594968295 n

Dėkojame renginio organizatoriams už pastebėtą ir įvertintą kėdainiečių projektą!

 

 

Kėdainių miesto VVG informacija