d7a 8518

Miestų vietos veiklos grupių tinklas, kuriam priklauso ir Kėdainių miesto VVG, 2021-03-25d. pakvietė vietos veiklos grupių atstovus, projektų vykdytojus į nuotolinį elektroninio leidinio pristatymo viešinimo renginį. Renginyje dalyvavo Kėdainių miesto VVG projektų vadovė Kristina Vainauskienė bei projektų koordinatorė Rima Pužauskaitė.

Bendra

Leidinį visuomenei pristatė Miestų vietos veiklos grupės  prezidentė Vilma Indrikonienė.

Vilma

Šiame leidinyje galima rasti Vidaus reikalų ministerijos ministrės Agnės Bilotaitės pasisakymą, jog.: ...„Gyvenamųjų vietovių ateitis – bendruomenių rankose ir vienija bendras tikslas – efektyviai ir bendromis pastangomis siekti, kad bet kurioje savivaldybėje gyvenantys žmonės jaustųsi reikalingi ir būtų patenkinti savo bendruomene“.

Renginio metu savo įžvalgomis vietos plėtros projektų įgyvendinimo aktualijomis ir perspektyvomis pasidalino vidaus reikalų viceministras Arnoldas Abramavičius, LR VRM Europos Sąjungos investicijų ir tarptautinių programų departamento Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos skyriaus patarėjas Laimonas Gailius, LR VRM Europos Sąjungos investicijų ir tarptautinių programų departamento Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos vyr. specialistė Kristina Sabaliauskienė, Europos socialinio fondo agentūros atstovai bei LR finansų ministerijos Socialinių investicijų skyriaus vyr. specialistė Jolita Žukauskaitė.

ARNOLDAS

Laimonas

ESFA

Finmin

Gerąja patirtimis ir įgyvendintų projektų pavydžiais pasidalino Vilkaviškio, Utenos ir Šilutės miestų vietos veiklos grupių vadovai. Leidinyje apžvelgti dar nuo 2017 m. pradėti įgyvendinti vietos projektai, kurie suteikė didelių ir mažų miestų bendruomeninėms, nevyriausybinėms ir verslo organizacijoms šansą įgyvendinti savo idėjas, iniciatyvas iš ,,apačios“, o ne valdžios atstovų padiktuotas.

Vilkaviskis

UTENA

Silute

JONISKIS

Miestų vietos veiklos grupių tinklo valdybos pirmininkė Vaida Šeižė paragino pradėti galvoti apie sekančio finansavimo laikotarpį, akcentuoti projektų tęstinumo galimybes ir finansavimą per kitas priemones, kurie teiktų ilgalaikę socialinę naudą projekto dalyviams.

Vaida

 

Leidinio nuorodą rasite - https://joom.ag/pZzI

Kėdainių miesto VVG informacija