448654803 1601207927116701 3582181645163607652 n

Kėdainių miesto vietos veiklos grupė (toliau – VVG) suinteresuota, kad teikiant paslaugas, nebūtų jokių korupcijos apraiškų: kyšininkavimo, tarpininko kyšininkavimui, papirkimo, piktnaudžiavimo tarnybine padėtimi, tarnybos pareigų neatlikimo ir kitų, korupcinio pobūdžio nusikalstamų veikų, kai tokių veikų padarymu siekiama ar reikalaujama kyšio, papirkimo arba nuslėpti, užmaskuoti kyšininkavimą ar papirkimą. Primename, jog už korupcinio pobūdžio teisės pažeidimus yra numatyta administracinė, drausminė ar kitokia teisinė atsakomybė. Į VVG pirmininką gali kreiptis kiekvienas asmuo, kuris mano turįs žinių arba pagrįstų įtarimų apie VVG darbuotojo padarytas, daromas ar ketinamas daryti korupcinio pobūdžio nusikalstamas veikas. Apie VVG darbuotojų neteisėtus veiksmus galima pranešti el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..Anonimiškumą garantuojame.

Taip pat yra galimybė pateikti skundą, apie įtariamą galimai neskaidrų Europos Sąjungos fondų lėšų investavimą ar administravimą vidiniais VRM kanalais: https://vrm.lrv.lt/lt/korupcijos- prevencija/pranesk-apie-korupcija-1 ir https://vrm.lrv.lt/lt/praneseju-apsauga-1/praneseju-apsauga/ teikimo galimybę.

                    „Pranešk apie korupciją“ kanale - sudaryta galimybė informuoti apie pastebėtas veikas, turinčias korupcinio pobūdžio nusikalstamos veikos ar tarnybinio nusižengimo požymių ir kitus teisės aktų pažeidimus, susijusius su vidaus reikalų sistemos įstaigų veikla.

Pažymėtina tai, jog bet kuriam asmeniui, kurį su Vidaus reikalų ministerija sieja ar anksčiau siejo tarnybos ar darbo santykiai arba sutartiniai santykiai (konsultavimo, rangos, stažuotės, praktikos, savanorystės ir pan.) bei kitiems asmenims yra sudarytos galimybės vidiniu VRM kanalu pateikti informaciją apie pastebėtus teisės pažeidimus: galbūt rengiamą, daromą ar padarytą nusikalstamą veiką; administracinį nusižengimą; tarnybinį nusižengimą ar darbo pareigų pažeidimą; šiurkštų privalomų profesinės etikos normų pažeidimą; ar kitą grėsmę viešajam interesui keliantį arba jį pažeidžiantį teisės pažeidimą, apie kuriuos sužinota iš savo turimų ar turėtų tarnybos, darbo arba sutartinių santykių su įstaiga. Suteiktos informacijos konfidencialumas garantuojamas.

                    Susidūrus su galimais korupcinio pobūdžio teisės pažeidimais taip pat galite pranešti Specialiųjų tyrimų tarnybai (STT), „Karštąja linija“ visą parą (darbo ir poilsio dienomis) tel. (8 5) 266 3333 ir el. paštu pranesk@stt.lt. STT interneto puslapyje: https://www.stt.lt/pateikti-pranesima-apie-korupcija/7425