d7a 8518

Kėdainių miesto vietos veiklos grupė pakvietė projektų pareiškėjus ir valdybos narius dalyvauti projekto „Kėdainių miesto vietos plėtros strategijos įgyvendinimo dalyvių institucinių gebėjimų stiprinimas“, mokymuose, kuriuos  finansavo Kėdainių r. savivaldybė.

Lapkričio 26 d. inovatyviai bei įdomiai vyko bendravimo psichologijos mokymai ,,Žaidimai, kuriuos žaidžia žmonės“. Pasak lektoriaus, (NLP trenerio) Andrius Jarašiūno: ,,Kiekvienas bent kartą gyvenime norėjome mokėti daryti įtaką, išvengti prieštaravimų, rasti bendrą kalbą ar perkelti atsakomybę kitam. Viso to reikia mokytis, tam, kad: tarpusavio komunikacija būtų efektyvesnė; Pasakyti NE būtų teisinga, o ne gėda; Kiekvienas būtų išgirstas ir priimtas; Būtų daugiau susitelkimo į sprendimus, o ne į problemas. Kuo efektyvesnė tarpusavio komunikacija, tuo sėkmingesnė organizacijos veikla".

Šio charizmatiško lektoriaus mokymai, visų pirma, buvo naudingi tuo, jog padėjo geriau pažinti save ir pašnekovą bei prognozuoti pastarojo veiksmus ir poelgius. Dalyviai buvo mokomi argumentuotai reikšti savo nuomonę, įtikinamai reikšti ir dėstyti mintis bei stiprinti komandinio darbo gebėjimus. Lektorius aiškiai ir suprantamai pateikė sau palankaus sprendimo strategijos planą, vos keturių veiksmų pagalba.

Džiugina tai, jog visi A. Jarašiūno dalyviams pateikti tarpusavio bendravimo metodai ir problemų sprendimo būdai gali būti naudojami kasdien tiek profesinėje veikloje, versle ar priimant sudėtingus sprendimus.

 

Dėkojame mokymų dalyviams už aktyvų dalyvavimą!

nuotolinis 1

nuotolinis 2

 

nuotolinis 3