stogas

Kėdainių miesto vietos veiklos grupė kviečia būsimus pareiškėjus dalyvauti projektinių pasiūlymų pildymo mokymuose.

Mokymu metu bus galimybė susipažinti su projektinio pasiūlymo rengimo taisyklėmis, tinkamomis išlaidomis bei veiklomis. O taip pat išsigryninti projekto idėją.

Mokymai bus organizuojami tik iš anksto užsiregistravusiems dalyviams. Registracija vykdoma el.p.: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. , nurodant atstovaujamos organizacijos pavadinimą, asmens vardą, pavardę bei gimimo datą, o taip pat pasirenkamą grupę, datą.

 
Mokymų grafikas:
 
Gegužės 3,7, 23,24 ir birželio 6 ir 11d.

Projektiniai pasiūlymai turės atitikti Kėdainių miesto vietos veiklos grupės vietos plėtros strategijos 2016-202 2m. 1. Tikslo ,,Mažinti socialinę atskirtį Kėdainių mieste“:

1.1. Uždavinio ,,Integruoti socialinę atskirtį patiriančius asmenis ir jų šeimos narius į visuomenę“

1.1.1. Veiksmą ,,Socialinę atskirti patiriančių asmenų ir jų šeimos narių, iš socialinės rizikos šeimų, socialinių įgūdžių ugdymas“;

1.1.2. Veiksmą ,,Socialinę atskirti patiriančių asmenų ir jų šeimos narių užimtumo veiklų (sporto, dienos stovyklų, socialinių įgūdžių ugdymo mokymų, dalyvavimo įvairiose sociokultūrinėse ir kt. veiklose) organizavimas“.

arba

1.2. Uždavinio „Teikti pagalbą senjorams, neįgaliesiems, pabėgėliams ir kitų socialinę atskirtį patiriančių grupių asmenims integruojant juos į visuomeninį gyvenimą“

1.2.1. Veiksmą „Kultūrinių, edukacinių veiklų organizavimas (įskaitant pabėgėlių integraciją ir organizacijų bendradarbiavimą su kitų VVG organizacijomis)“;

1.2.1. Veiksmą ,,Informacijos sklaida ir tarpininkavimas gaunant socialines bei kitas paslaugas socialinę atskirtį patiriantiems asmenims“.