Kėdainių miesto vietos veiklo grupė įgyvendina Kėdainių rajono savivaldybės finansuojamą projektą ,,Kėdainių miesto vietos plėtros strategijos įgyvendinimo dalyvių institucinių gebėjimų stiprinimas", kurio veiklomis 2019 m. bus organizuojami 6 d. mokymai (3d. pirmo kvietimo metu, 3d. antro kvietimo metu) vietos pareiškėjams ir 1d. mokymai valdybos nariams. Mokymai pagal šį projektą vyks gegužės 7, 24 ir  birželio 11 d. Mokymus ves kompetetinga lektorių komanda iš Vilniaus, Nacionalinės Plėtros Instituto. Metams baigiantis bus visiems mokymų dalyviams skirta konferencija.

Mokymu metu dalyviai stiprins gebėjimus ir igis reikiamus įgūdžius, temomis: projektų idėjos generavimas, bendradarbiavimas ir savanorystės skatinimas, tikslinės grupės nustatymas ir įtraukimas į projektines veiklas. Dalyviai turės galimybę stiprinti gebėjimus inovatyvių pilietinės veiklos modelių kūrimui ir pan. Metų pabaigoje planuojama organizuoti  konferenciją. Visi norintys dalyvauti mokymuose privalo registruotis iš anksto el.p.: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

Papildyta.

Gegužės 7d. pirmuose mokymuose dalyvavo 21 dalyvis iš įvairių miesto organizacijų. Lektorius mokė rodos labai paprastų žemiškų dalykų: kaip pasisemti kūrybiškumo paslapčių kasdieninėse situacijose. Mokymu pradžioje, daugelis labai nenoriai dalinosi savo projekto idėjomis bijodami, kad ją gali kiti pasisavinti, kol lektorius nepaaiškino viešinimo ar viešumo privalumo bei naudos pareiškėjui. Supažindino kėdainiečius su iki šiol negirdėtomis naujomis bendradarbiavimo galimybėmis bei savanoriška veikla tiek senjorams,  vaikams ar jaunimui. Priminė visiems, jog tik pradėjus rengti projektą pats metas pradėti galvoti apie jo tęstinumą po įgyvendinimo ir sukuriamos pridėtinės vertės naudą ar būsimus socialinius verslus.

Gegužės 24d. mokymuose dalyvavo 21 asm., birželio 11d. mokymuose dalyvavo 20 asm. Viso dalyvavo - 62 asm.

Antras kvietimas vietos projektų pareiškėjams pagal II Tikslo Aktyvinti darbo rinką priemones planuojamas rugsėjo 2d. - spalio 17d. Kviečiame būsimus pareiškėjus į mokymus registruotis išanksto el p.: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

HERBAS 3